התקנון:
 
התנסות
יש אפשרות לשיעור נסיון אחד בתשלום סמלי של 20 ש"ח, שיתקזז מהתשלום החודשי במידה ונרשמים.
אם התלמיד/ה רוצה ללמוד ולהתאמן, תבחן התאמתו/תה ויקבע שיבוצו/ה לקבוצה, אחרי אישור של המדריך ומנהל הדוג'ו. תהליך הרישום והנוהלים מפורטים בדף זה.
הרשמה
יש למלא טופס הרשמה במלואו , להביא תמונה 3X4 ס"מ , להביא אישור רפואי (בוגרים), להצהיר על בריאות תקינה (הורי הקטין/ה).
תשלום
יש לשלם סכום חד פעמי (שנתי) של הביטוח ו דמי ההרשמה. החוגים יתנהלו מספטמבר עד סוף אוגוסט מדי שנה  והתשלום על בסיס חודשי. יש לצרף במעטפה מספר צ'קים דחויים לתאריך 1 בכל חודש  עבור : " יוסף מגל " , על פי המחיר שנקבע לחוג .
ביטול
ביטול הרשמה ניתן לבצע עד סוף חודש מרץ בכל שנת פעילות .יש לשלוח פקס או לצרף מכתב על הרצון להפסיק את הפעילות. הודעה על הפסקת הפעילות תיעשה לפני ה 25 בכל חודש. דמי ההרשמה והביטוח לא יוחזרו.
כללי התנהגות
על המתאמנים במרכז חלה חובה להתנהג על פי כללי המקום ולהישמע להוראות האחראיים - קרי : מנהל המרכז, מדריכים ועובדי המרכז למיניהם. כל חריגה מכללים אלה עלולה לגרור להפסקה המיידית של פעילות המתאמן/נת במרכז והכסף לאותו החודש לא יוחזר, רק את התשלומים של החודשים הבאים. על כל נזק שיגרם לציוד וריהוט במרכז על המתאמן/ת לפצות את המרכז (אם קטין/ה ע"י ההורים).
נוכחות
רצוי להגיע לכל השיעורים ולהשתדל לא לאחר . סימון הנוכחות על לוח מיוחד בתוך האולם באחריות המתאמן (בוגרים בלבד). אם המתאמן מסיבה כלשהי לא יכול להגיע לאימון רצוי ליצור קשר עם המדריך ולהודיע על סיבת ההיעדרות. הורים לא יהיו נוכחים בשיעור, אבל יוכלו לחכות בלובי הקטן.
תלבושת וכללים בריאותיים
אחרי תקופת הסתגלות של חודש, חובה על כל המתאמנים להופיע לאימונים בתלבושת נקייה ומקובלת לאותה האמנות. רצוי להימנע מאכילה שעה אחת לפחות לפני האימון. פצעים קלים בעור רצוי שיהיו חבושים היטב. רצוי להצטייד בנעלי אצבע ומגבת קטנה.
אימונים חופשיים
מדי חודש יאפשר המרכז למתאמנים הרשומים בו בלבד לערוך אימונים חופשיים ללא עלות מצידם. יש לעקוב ולהתעדכן בלוח המודעות ו/או באתר האינטרנט על המועדים.
מפגשים מיוחדים
ביוזמת המרכז יתקיימו סמינרים מיוחדים, הרצאות  בנושאים שונים ומגוונים, שיעורים עם מורים אורחים,
מפגשים חברתיים וצפייה בסרטים. על כל אלה יהיו עדכונים בלוח המודעות ו/או  באתר האינטרנט שלנו : www.aikidojo.co.il  
 הרבה הצלחה ואיחולים לאימונים מהנים ופוריים !!

 
מרכז אייקידו ואומנויות לחימה  •  ליגד סנטר 2, מודיעין  •  מורה ומנהל ראשי - יוסי מגל, סנסיי דאן 6      050-6477646